Szkolenia

Szkolenia

Profesjonalnie wykonany zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wymaga zegarmistrzowskiej cierpliwości, chirurgicznej precyzji i artystycznego kunsztu. Te właśnie umiejętności przekazujemy w Eye Designers Academy. Pod okiem profesjonalistów z branży rozwijamy Wasze kompetencje, przekazujemy niezbędną wiedzę, doradzamy i inspirujemy. Ucz się od najlepszych i rozwijaj swoje umiejętności w Eye Designers Academy

Metoda 1:1 to podstawowa i najbardziej popularna metoda przedłużania rzęs, która polega na precyzyjnym doklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do pojedynczej rzęsy naturalnej.

Aplikacja Metodą 2:1 polega na precyzyjnym doklejeniu wachlarza z dwóch rzęs Siberian Real Mink do jednej rzęsy naturalnej.

Metoda Volume Up polega na precyzyjnym stworzeniu wachlarza rzęs składającego się z 2 do 8 odpowiednio ułożonych rzęs syntetycznych i przyklejeniu go do 1 rzęsy naturalnej.

Metoda Express to innowacyjna technika przedłużania rzęs. Największym jej atutem jest krótki czas aplikacji oraz wyraźny i spektakularny efekt. Zabieg wykonuje się w pozycji siedzącej na otwartym oku.

SZKOLENIE INSTRUKTORSKIE

SZKOLENIE INSTRUKTORSKIE

Nasza oferta skierowana jest do osób chcących rozwijać swoje umiejętności, potencjał zawodowy a przede wszystkim gotowych na podjęcie nowych wyzwań. Poszukujemy osób chętnych do współpracy na terenie całej Polski.