Rzęsy Express Lashes, C 0,05 mm x 12 mm - 18 Pasków

65,00 zł
SKU
4775-4
EAN
5903274029065
Dostawa 24h
Dostawa od 9.90 PLN
Darmowa dostawa od 150 PLN

EXPRESS LASHES C 0,05mm x 12mm - 18 pasków

 

Są to jedne z najcieńszych rzęs z wszystkich obecnie dostępnych na rynku. Rzęsy idealne do metody objętościowej VOLUME UP o skręcie C i grubości 0,05 mm – to właśnie ona czyni je bardzo cienkimi, lekkimi i delikatnymi rzęsami o aksamitnym dotyku i wyglądzie. Paleta zawiera 18 pasków o długości 12 mm.

Na powiekach tworzą efekt maksymalnie pogrubionych i zagęszczonych rzęs o aksamitnym wyglądzie, nie obciążając rzęs naturalnych i pozwalając utrzymać je w doskonałej kondycji. Utrzymują się znacznie dłużej niż inne rzęsy.

Paleta rzęs bardzo ułatwia i przyspiesza proces zakładania rzęs. Wszystkie rzęsy są delikatnie przyklejone za pomocą taśmy do spodu opakowania. Taśma trzyma rzęsy na tyle delikatnie, że nie ma problemu z ich odklejaniem zarówno pojedynczo, jak i po kilka sztuk jednocześnie. Plastikowe opakowanie czyni paletę rzęs łatwą w przechowywaniu.

Rzęsy Black Lashes to produkty najwyższej jakości. Sprawdzone i przetestowane przez naszych doświadczonych specjalistów w zakresie przedłużania i stylizacji rzęs. Oferujemy pełny wybór długości, grubości oraz profilu rzęsy. Zapewni możliwość profesjonalnego i indywidualnego podejścia do Klientki.

Rzęsy dopasujesz do każdego rodzaju rzęs, dzięki czemu zawsze uzyskasz wymarzony efekt. Rzęsy Black Lashes są ręcznie wycinane. Każda rzęsa podlega indywidualnej selekcji oraz wnikliwej kontroli jakości. Wszystkie włoski są idealnie wyprofilowane, posiadają doskonały kształt i podkręcenie. Rzęsy Black Lashes wykonane są z najwyższej jakości włókna syntetycznego z domieszką jedwabiu. To zapewnia idealną gładkość, nawet pod mikroskopem. Dzięki swojej elastyczności rzęsy odporne są na wszelkiego rodzaju odgięcia. Nie zmieniają kształtu. Charakteryzuje je wysoki połysk.

Dodatkową zaletą rzęs Black Lashes jest lekkość rzęs, co sprawia, że Klientka prawie nie odczuje różnicy. Dzięki temu będzie się czuć swobodnie i naturalnie, co oznacza 100% zadowolenia z wykonanego zabiegu.