Rzęsy Double Slim Lashes MIX B 0,20 mm

SKU
5747
EAN
5903274028334

Double Slim Lashes MIX B 0,20 mm

 

Rzęsy Double Slim Lashes dzięki identycznym zwężeniom na obu końcach doskonale dopasowują się do rzęs naturalnych, pozwalając na uzyskanie efektu bardzo zbliżonego do naturalnego. Ich struktura sprawia, że są dużo bardziej odporne na uszkodzenia w porównaniu do innych rzęs. 

Double Slim Lashes to produkt, który wyróżnia identyczna cienkość na obu końcach rzęs. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze Double Slim Lashes doskonale dopasowują się do rzęs naturalnych, tworząc niesamowicie naturalny efekt. Ich wyjątkowo cienka nasada idealnie przylega do rzęsy naturalnej i zapobiega zahaczaniu podczas przeczesywania rzęs szczoteczką. Unikalna budowa, delikatność, lekkość i ulepszona przyczepność rzęs w znacznym stopniu zwiększają trwałość aplikacji. Rzęsy dedykowane metodzie 1:1.

Plastikowa kasetka zabezpiecza paletę rzęs przed uszkodzeniami i pozwala na ich wygodne przechowywanie. Wszystkie rzęsy są delikatnie przyklejone za pomocą taśmy do spodu opakowania. Taśma trzyma rzęsy na tyle delikatnie, że nie ma problemu z ich odklejaniem zarówno pojedynczo, jak i po kilka sztuk naraz.

W kasetce znajduje się 12 pasków rzęs w MIXIE długości:
- 8-9 mm (3 paski)
- 10-11 mm (4 paski)
- 12-13 mm (4 paski)
- 14-15 mm (1 pasek)

Grubość: 0,20mm.
Kolor: czarny.
Dostępne skręty: B i C.