Rzęsy do przedłużania

 

W ofercie sklepu Black Lashes znajdziesz doskonałej jakości rzęsy do przedłużania, przeznaczone do stosowania zarówno w tradycyjnych metodach stylizacji, jak i w metodzie objętościowej. Nasze produkty oferujemy w poręcznych kasetkach, w niezwykle rozbudowanym wyborze typów, grubości i długości. Jeśli potrzebujesz rzęsy o ściśle określonym skręcie, jesteśmy do Twoich usług.

 

Prime Mink Lashes
Rzęsy przymocowane się do pasków o delikatnej taśmie, którą można wielokrotnie przyklejać do dłoni lub podstawek używanych podczas wykonania zabiegu stylizacji rzęs, a ułożenie w jednej linii ułatwia ich chwytanie.
Speed Volume Lashes
Rzęsy podwójnie utkane – leżą jedna na drugiej i sklejone są minimalną ilością kleju, co sprawia, że kępki w zawrotnym tempie tworzą się praktycznie same, zostając przy cienkie u nasady i rozłożyste na końcach.
Prime Volume Lashes (Kępki 2D-6D)
W kasetce znajdują się gotowe kępki rzęs składające się z dwóch do sześciu pojedynczych rzęs. Gotowe kępki tworzą na naturalnych rzęsach wachlarz, dlatego są idealne do stosowania przy metodzie objętościowej VOLUME UP. Kępki idealnie nadają się dla osób początkujących, ale też dla profesjonalnych chcących skrócić swój czas pracy.
Random Lashes
Rzęsy Random są rzęsami stopniowanymi, co oznacza, że na jednym pasku znajdują się 3 różne długości, stopniowane co 1 mm. Rzęsy delikatne, sprężyste i odporne na odkształcenie się. Idealne do stworzenia stylizacji z efektem „postrzępionych rzęs”.
Flat Lashes
Rzęsy, których płaski kształt u nasady zapewnia większą powierzchnię klejenia, a co za tym idzie, zwiększa też ich przyczepność. Idealnie dopasowują się do rzęs naturalnych, są delikatne i miękkie w dotyku. Pomimo grubości ważą zdecydowanie mniej niż inne, standardowe rzęsy o tej samej grubości.
Double Slim Lashes
Rzęsy wyróżnia identyczna cienkość na obu końcach rzęs. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze Double Slim Lashes doskonale dopasowują się do rzęs naturalnych, tworząc niesamowicie naturalny efekt. Unikalna budowa, delikatność, lekkość i ulepszona przyczepność rzęs w znacznym stopniu zwiększają trwałość aplikacji.
Siberian Real Mink Lashes
Rzęsy wykonane w 100% z futra norki syberyjskiej. Najlżejsze i najdelikatniejsze rzęsy o strukturze identycznej jak rzęsa naturalna. Produkt nie zawiera substancji syntetycznych ani barwników.
 • Skręt
  1. B
  2. C
  3. D
  4. J
  5. L
 • Grubość
 • Rodzaj
 • Długość
Strona