Pierścień na paski rzęs - Typu U

SKU
4847
EAN
5903274020147

Pierścień na paski - Typ U

 

Pierścień do rzęs zdecydowanie ułatwia pracę i skraca czas zabiegu. Dzięki zastosowaniu pierścienia, rzęsy znajdują się bardzo blisko Ciebie.

Dzięki specjalnemu kształtowi pierścienia, rzęsy są wygięte tak, że odległość pomiędzy rzęsami staje się większa, co z kolei ułatwia chwytanie rzęs. Na pierścieniu mieszczą się 4 paski rzęs, jeśli potrzebujesz więcej długości to możesz założyć drugi pierścień na palec obok.

Pierścień jest bardzo lekki i nie przeszkadza podczas pracy. Nie musisz już przyklejać paska z rzęsami na wierzchu swojej dłoni. Pierścień pozwoli na skrócenie czasu aplikacji nawet do 30%, Twoja praca będzie także wyglądała bardziej profesjonalnie, również Twój wzrok nie będzie zmęczony, ponieważ nie będziesz już musiała wytężać wzroku aby uchwycić pojedynczą rzęsę. Pierścień zapewnia szybki i łatwy dostęp do poszczególnych rzęs.

Unikalna budowa pierścienia zapewnia idealne warunki do wykonania zabiegu przedłużania rzęs wszystkimi metodami. Do pierścienia do rzęs można dołożyć kieliszek do kleju.