Pęseta do rzęs Gold Rush Maya, zakrzywiona

39,00 zł
SKU
5799
EAN
5903274031815
Dostawa 24h
Dostawa od 9.90 PLN
Darmowa dostawa od 150 PLN

Pęseta Gold Rush MAYA zakrzywiona

Profesjonalna zakrzywiona pod kątem prawie 90° pęseta MAYA z serii Gold Rush przeznaczona do chwytania rzęs, tworzenia kępek, doskonała do metody objętościowej. Lekka, antystatyczna i antymagnetyczna, wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, pokryta czarną matową antypoślizgową powłoką.

Pęseta MAYA zakrzywiona pod kątem prawie 90° z ekskluzywnej serii Gold Rush przeznaczona do tworzenia kępek, dedykowana metodom objętościowym. Ergonomiczny design, idealny balans wagi, długości i rozmiaru oraz antypoślizgowa powłoka gwarantują maksymalny komfort pracy i najwyższą precyzję. Zakrzywiona pod kątem prawie 90° końcówka znakomicie oddziela pożądaną ilość rzęs od paska, sprawiając, że tworzenie kępek staje się niezwykle proste.

Wykonana z najwyżej jakości antymagnetycznej stali nierdzewnej cechuje się niesamowitą lekkością i wytrzymałością. Czarna matowa powłoka uzupełniona złotymi wykończeniami dodaje całości wyjątkowej elegancji i sprawia, że praca z nią staje się nie tylko prosta, ale i przyjemna.