Pęseta do rzęs Gold Rush Maya, zakrzywiona

Brak w magazynie
SKU
5799
EAN
5903274031815

Pęseta Gold Rush MAYA zakrzywiona

Profesjonalna zakrzywiona pod kątem prawie 90° pęseta MAYA z serii Gold Rush przeznaczona do chwytania rzęs, tworzenia kępek, doskonała do metody objętościowej. Lekka, antystatyczna i antymagnetyczna, wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, pokryta czarną matową antypoślizgową powłoką.

Pęseta MAYA zakrzywiona pod kątem prawie 90° z ekskluzywnej serii Gold Rush przeznaczona do tworzenia kępek, dedykowana metodom objętościowym. Ergonomiczny design, idealny balans wagi, długości i rozmiaru oraz antypoślizgowa powłoka gwarantują maksymalny komfort pracy i najwyższą precyzję. Zakrzywiona pod kątem prawie 90° końcówka znakomicie oddziela pożądaną ilość rzęs od paska, sprawiając, że tworzenie kępek staje się niezwykle proste.

Wykonana z najwyżej jakości antymagnetycznej stali nierdzewnej cechuje się niesamowitą lekkością i wytrzymałością. Czarna matowa powłoka uzupełniona złotymi wykończeniami dodaje całości wyjątkowej elegancji i sprawia, że praca z nią staje się nie tylko prosta, ale i przyjemna.