Lash Holder mały - podstawka do rzęs

Brak w magazynie
SKU
5726
EAN
5903274027214

Lash Holder mały

Lash Holder to kryształowa elegancka podstawka do rzęs, która usprawni pracę każdej stylistki. Jej ciężar, cienki profil i silikonowe stopki zapobiegające przemieszczaniu sprawią, że aplikacja przebiegać będzie sprawniej i przyjemniej, a nadgarstek będzie odciążony. Doskonale trzyma paski z rzęsami, a odpowiednio wyważony ciężar sprawia, że podstawka nie unosi się podczas odklejania rzęs.

Kryształowa podstawka do rzęs Lash Holder to niezbędny asystent aplikacji rzęs, który dzięki swojej stabilności doskonale odciąża nadgarstek. Wyróżnia się nowoczesnym designem, cienkim profilem i odpowiednio wyważonym ciężarem, który czyni ją bardzo stabilną. Silikonowe podkładki zapobiegają przesuwaniu się podstawki podczas pracy.

Krystalicznie gładka powierzchnia sprawia, że paski z rzęsami trzymają się znakomicie, a ciężar kryształu zapobiega jej unoszeniu podczas odklejania rzęs - zarówno pojedynczych, jak i kilku sztuk naraz. Gładka powierzchnia podstawki pozwala na przyklejenie naklejki pod klej w dowolnym miejscu, zapewniając komfort stylistki.
Wymiary: 7 cm x 14 cm.