Koszyk

1. Paulina Michałowska

Instruktorka Black Lashes, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, dyplomowana linergistka. Posiada własny salon fryzjersko-kosmetyczny Barocco Hair & Body w Katowicach, od kilku lat jest mocno związana z przedłużaniem rzęs. Zawsze, stawia na perfekcję i dokładność wykonanej pracy. Na każdym kroku stara się uświadamiać klientki i kursantki o tym, jak ważna jest estetyka przedłużonych rzęs. Brała udział w programach telewizyjnych jako ekspert w tej dziedzinie. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Kursantki mają możliwość stałego kontaktu i odpowiedniej porady.

Barocco Hair&Body PaulinaMichałowska
Adres: ul. Wawelska 1/1, 40-098 Katowice, Śląskie
Telefon: 606 644 900
e-mail:
hak.paulina@gmail.com
https://www.salonbarocco.pl/

2. Agnieszka Pieczonka

Instruktorka Black Lashes, która przedłużaniem rzęs zajmuje się od 2010 roku. Prowadzi szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkimi metodami z oferty szkoleniowej Black Lashes. Kocha swoją pracę i każdego dnia dąży do tego, by jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności. Jak sama podkreśla, aplikacja rzęs jest dla niej nie tylko pracą zawodową, ale doskonałym sposobem na wyciszenie i uspokojenie. Agnieszka każdą z klientek traktuje jako nowe wyzwanie i do każdej z nich podchodzi w sposób indywidualny. W 2012 roku założyła własny salon kosmetyczny, w którym prowadzi szkolenia ze stylizacji rzęs Black Lashes oraz stylizacji paznokci Revi Titanium Nails. Podobnie jak w przypadku klientek, do wszystkich swoich kursantek podchodzi indywidualnie i dąży do tego, by podczas szkoleń każdej z nich przekazać całą swoją wiedzę oraz zdobywane przez lata umiejętności.
Studio Urody Delight
Adres: ul. Wielkotyrnowska 16, 31-326 Kraków, Małopolskie
Telefon: 515 415 202
e-mail:
apieczonka@interia.eu

3. Justyna Żakowiecka

Instruktorka Black Lashes, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Dyplomowana lingeristka i podolog. Swoją przygodę z rzęsami rozpoczęła w 2013 roku, gdy ukończyła profesjonalne szkolenia instruktorskie marki BLACK LASHES. Posiada własny gabinet kosmetyczny, w którym prowadzi szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Express. Na życzenie również dojeżdża do kursantek na szkolenia.

Instytut Zdrowia i Urody Just-inTime
Adres: ul. Królewiecka 1/21, 87-800 Włocławek, Kujawsko-Pomorskie
Telefon: 662 433 499
e-mail:
just-intime@wp.pl


4. Anna Rycerz

Instruktorka Black Lashes, współzałożycielka Krakowskiej Akademii Kosmetycznej, certyfikowanej placówki szkoleniowej Black Lashes. Od 2015 roku związana z marką BLACK LASHES w zakresie szkoleń stylizacji rzęs wszystkimi metodami. W Krakowskiej Akademii Kosmetycznej dostępne są w pełni wyposażone sale szkoleniowe, gdzie odbywają się szkolenia indywidualne i grupowe. Szkolenia skierowane są zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które chciałyby nabyć nowych umiejętności. Każdy kursant ma możliwość na miejscu zakupu produktów z dodatkowym rabatem 10%.

KAK - KRAKOWSKA AKADEMIA KOSMETYCZNA
Adres: ul. Półkole 8/1, 31-559 Kraków, Małopolskie
Telefon: 515 159 701

e-mail: info@kak.edu.pl

http://kak.edu.pl/

5. Sylwia Ledzion

Instruktorka Black Lashes, absolwentka kosmetologii i dyplomowana linergistka. Zawód jest zarazem pasją Sylwii – już jako mała dziewczynka obserwowała pracę cioci prowadzącej salon kosmetyczny, teraz sama również jest właścicielką profesjonalnego salonu. Stale rozwija swoje kwalifikacje i regularnie uczestniczy w różnych szkoleniach i warsztatach. Prywatnie pasjonuję się sztuką – jest nie tylko jej zapalonym odbiorcą ale też twórcą. Malując swoje obrazy doskonali swój talent, który pozwala osiągać spektakularne efekty w upiększaniu urody Klientek. Pozytywna energia, talent i zwracanie uwagi na najmniejsze detale sprawiają, że wizyta u Sylwii to prawdziwa przyjemność zwieńczona rezultatami na najwyższym poziomie. Osiągnięcia Sylwii zostały docenione także na arenie międzynarodowej w prestiżowym konkursie stylizacji rzęs, którego jest laureatką.

Ladida Sztuka Upiększania Twarzy
Adres: ul. Jagiellońska 2a, 05-120 Legionowo, Mazowieckie
Telefon: 664 994 294

e-mail:
sylwialedzion@vp.pl
https://ladida.versum.com/

6. Kateryna Boreyko

Instruktorka Black Lashes, właścicielka gabinetu kosmetycznego Lash Beauty Centrum w Rzeszowie. Ambitną kosmetyczką z określonym celem specjalizująca się w metodach: 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Volume Up, Express oraz Semi Permanentna Mascara. Współpracuje z Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowym ProCosmetica w Rzeszowie, posiadającym w pełni wyposażone sale szkoleniowe dla szkoleń indywidualnych i grupowych. Stylizacją rzęs zajmuje się czwarty rok, chętnie podzieli się swoim doświadczeniem z kursantkami.

Lash & Beauty Center
Adres: ul. Żeromskiego 5/11, 35-001 Rzeszów, Podkarpackie
Telefon: 790 247 141
e-mail:
katerinaboreyko@gmail.com

7. Małgorzata Homziuk-Jaskuła

Instruktorka Black Lashes, z wykształcenia technik usług kosmetycznych. Przygodę z rzęsami rozpoczęła w 2007 roku, od tego czasu stało się to jej życiową pasją. W 2016 roku uzyskała certyfikat instruktorki BLACK LASHES. Specjalizuje się w stylizacji rzęs metodami 1:1, 2:1, objętościową Volume Up, Express oraz w liftingu rzęs.

Studio Urody Bellissima
Adres: ul. Szosa Lubicka 12 lokal 9, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Telefon: 501 941 867
e-mail:
aga3500@wp.pl

8. Agata Rozborska

Instruktorka Black Lashes, z wykształcenia pedagog oraz kosmetyczka. Swoją przygodę z przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs rozpoczęła w 2011 roku. Z chwilą wykonania pierwszej stylizacji przedłużania rzęs metodą 1:1 uświadomiła sobie, że właśnie odkryła swoją największą pasję! W tej chwili może podzielić się z Tobą swoją wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem. Serdecznie zaprasza na szkolenia lub doszkolenia ze wszystkich metod przedłużania i zagęszczania rzęs, po których będziesz solidnie przygotowana i otrzymasz certyfikat firmy Black Lashes.

Q10 Beauty&Spa
Adres: ul. Fabryczna 1, 45-349 Opole, Opolskie
Telefon: 663 662 232, 692 257 371
e-mail:
q10spa@gmail.com
www.q10spa.pl

9. Ewelina Augustynowicz

Instruktorka Black Lashes od 2016 roku. Specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczeniu rzęs metodami: VOLUME UP, 2:1 Siberian Real Mink, 1:1, Express oraz stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Posiada certyfikaty z metod: 1:1, 2:1, lekkiej metody objętościowej 3-4D, metody objętościowej 4-10 D oraz przedłużania rzęs dolnych. Ewelina jest właścicielką salonu kosmetycznego The Stylist mieszczącego się w Lubaniu. Przedłużanie rzęs jest jej ogromną pasją i sposobem na życie, dlatego poświęca swojej pracy mnóstwo czasu i energii. Przeprowadzając szkolenia swoją wiedzę i umiejętności przekazuje kursantkom z pełnym zaangażowaniem. Jest osobą wyjątkowo cierpliwą i wymagającą, która w swojej pracy stawia na perfekcjonizm. Jej szkolenia są nie tylko doskonałym wprowadzeniem w świat stylizacji rzęs, ale również sposobem na doskonalenie i rozwijanie zdobytych wcześniej umiejętności.

The Stylist Ewelina Augustynowicz
Adres: ul. Grunwaldzka 12,59-800 Lubań Śląski, Dolnośląskie
Telefon: 691 747 625

e-mail: Ewelina.Julia.Augustynowicz@gmail.com

10. Marina Semerkina

Instruktorka Black Lashes pochodząca z Rosji, obecnie mieszka i pracuje w Gdyni. Marina zdobyła duże doświadczenie, pracując w jednym z najlepszych salonów urody w Oslo, po powrocie do Gdyni zaczęła pracować samodzielnie. Zawsze inspirowała się najlepszymi masterami z Rosji i Polski, dzięki codziennej pracy i dążeniu do ciągłego polepszania jakości usług w branży przedłużania i zagęszczania rzęs, zdobyła duże zaufanie wśród klientek korzystających z jej usług. Codziennie poszerza swoją wiedzę i wkłada serce w każdy zabieg. Swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym chce się dzielić z innymi i dlatego dołączyła do grona instruktorek Black Lashes. Marina przeprowadza szkolenia podczas których odsłania tajniki pracy rosyjskich masterów dzięki którym łatwiej będzie pokonać konkurencje. Wierzy, że każda osoba biorąca udział w jej szkoleniu osiągnie sukces w zakresie przedłużania i zagęszczania rzęs. Marina prowadzi szkolenia ze wszystkich metod oferty szkoleniowej Black Lashes.

Marse Studio & Klinika Urody Medikos
Adres: ul. Legionów 54, 81-404 Gdynia, Pomorskie
Telefon: 570 587 439
e-mail:
semerkina7@gmail.com

11. Paulina Zaleska

Instruktorka Black Lashes, cierpliwością, zaangażowaniem, łatwością nawiązywania kontaktów oraz poczuciem humoru sprawia, że jej kursantki zawsze czują się swobodnie a kurs kończą z wielkim uśmiechem na twarzy i ogromną dawką wiedzy. Oferuje stały kontakt oraz pomoc tuż po szkoleniu. Paulina przeprowadza kursy przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz Volume up.

Studio Rzęs Paulina Zaleska
Adres: ul. Chorzowska 7, 81-550 Gdynia, Pomorskie
Telefon: 507 086 260
e-mail: 
pzaleska@icloud.com

12. Agata Kozłowska

Instruktorka Black Lashes, przygodę ze stylizacją rzęs rozpoczęła w 2012 roku kiedy to przypadek postawił przed nią pierwsze szkolenie z ówczesnego "przedłużania". Było całkiem ciekawie ale czegoś jej w tym wszystkim brakowało dlatego praktykowanie przychodziło do niej falami. Jednak jak to z prawdziwą miłością bywa ciężko było porzucić bez próby czasu i doskonalenia. Zwykle "przedłużanie " zmieniała na stylizację. Od marca 2018 roku ma możliwość dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami pod patronatem marki Black Lashes.

Motylove Studio
Adres: ul. Długa 32c, 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie
Telefon: 668 553 434
e-mail: 
motylovestudio@gmail.com

13. Ewelina Wietrzycka

Instruktorka Black Lashes, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku na kierunku administracja bezpieczeństwa publicznego.  Przygodę z rzęsami zaczęła w 2015 roku, a szkolenie instruktażowe odbyła w 2017 roku. Prowadzi szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1 do 1, metodą objętościową Volume Up, 2 do 1 Siberian Real Mink, Express. Na co dzień współpracuje ze Studiem Fryzur i Urody Elle we Włocławku i Studiem Estetyki Ciała Dla Niej i Dla Niego w Ciechocinku.
Telefon: 733 323 333
e-mail: 
ewelinawietrzycka@wp.pl

SFIU Elle
Adres: ul. Chmielna 2/4, 87-800 Włocławek, Kujawsko-Pomorskie 

SEC Dla Niej i Dla Niego
Adres: ul. Zdrojowa, Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

14. Emilia Kamińska

Instruktorka Black Lashes, od 4 lat zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs. Prowadzi szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami:
- 1:1
- 2:1 Siberian Real Mink
- Volume Up
- Express
- Semi Permanent Mascara

ek Studio Professional Emilia Kamińska
Adres: ul.Pietkiewicza10 15-689 Białystok, Podlaskie
Telefon: 789 096 973

e-mail: emiliaakaminska@wp.pl

15. Agnieszka Brochman

Instruktorka Black Lashes, właścicielka salonu Gold Lashes w Zgierzu. Profesjonalnie oraz ambitnie rozwija się w dziedzinie stylizacji rzęs. W 2018 roku została instruktorem marki z zakresu zagęszczania oraz przedłużania rzęs metodami : 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Volume Up oraz Express. Szkolenia , które prowadzi odbywają się na najwyższym poziomie, stanowią ogromną bazę wiedzy i umiejętności dla kursantek, uzupełnioną o kilkuletnie doświadczenie. Na co dzień zajmuję się stylizacją rzęs wszystkimi metodami , stylizacją brwi, szkoleniami oraz dystrybucją produktów marki Black Lashes

Gold Lashes
Adres: ul. Barlickiego 2a, 95-100 Zgierz, Łódzkie
Telefon: 531 521 400 
e-mail: 
a_bro@wp.pl

16. Olga Chrabąszcz

Instruktorka Black Lashes, dyplomowana kosmetyczka, stylistka paznokci i rzęs, właścicielka Salonu Kosmetycznego, Hurtowni Kosmetycznej i Centrum Szkoleń. Obecnie również Instruktor stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara BLACK LASHES, przedłużania i zagęszczania rzęs metodami: 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Express.

Salon PazurOla
Adres: ul. St. Rostworowskiego 16B lok 1, 01-496 Warszawa, Mazowieckie
Telefon: 606 996 721 

e-mail: olgach@onet.eu

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij formularz
przewiń w dół