Koszyk

1. Paulina Michałowska

Instruktorka Black Lashes, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, dyplomowana linergistka. Posiada własny salon fryzjersko-kosmetyczny Barocco Hair & Body w Katowicach, od kilku lat jest mocno związana z przedłużaniem rzęs. Zawsze, stawia na perfekcję i dokładność wykonanej pracy. Na każdym kroku stara się uświadamiać klientki i kursantki o tym, jak ważna jest estetyka przedłużonych rzęs. Brała udział w programach telewizyjnych jako ekspert w tej dziedzinie. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Kursantki mają możliwość stałego kontaktu i odpowiedniej porady.

Barocco Hair&Body PaulinaMichałowska
Adres: ul. Wawelska 1/1, 40-098 Katowice, Śląskie
Telefon: 606 644 900
e-mail:
hak.paulina@gmail.com
https://www.salonbarocco.pl/

2. Agnieszka Pieczonka

Instruktorka Black Lashes, która przedłużaniem rzęs zajmuje się od 2010 roku. Prowadzi szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkimi metodami z oferty szkoleniowej Black Lashes. Kocha swoją pracę i każdego dnia dąży do tego, by jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności. Jak sama podkreśla, aplikacja rzęs jest dla niej nie tylko pracą zawodową, ale doskonałym sposobem na wyciszenie i uspokojenie. Agnieszka każdą z klientek traktuje jako nowe wyzwanie i do każdej z nich podchodzi w sposób indywidualny. W 2012 roku założyła własny salon kosmetyczny, w którym prowadzi szkolenia ze stylizacji rzęs Black Lashes oraz stylizacji paznokci Revi Titanium Nails. Podobnie jak w przypadku klientek, do wszystkich swoich kursantek podchodzi indywidualnie i dąży do tego, by podczas szkoleń każdej z nich przekazać całą swoją wiedzę oraz zdobywane przez lata umiejętności.
Studio Urody Delight
Adres: ul. Wielkotyrnowska 16, 31-326 Kraków, Małopolskie
Telefon: 515 415 202
e-mail:
apieczonka@interia.eu

3. Justyna Żakowiecka

Instruktorka Black Lashes, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Dyplomowana lingeristka i podolog. Swoją przygodę z rzęsami rozpoczęła w 2013 roku, gdy ukończyła profesjonalne szkolenia instruktorskie marki BLACK LASHES. Posiada własny gabinet kosmetyczny, w którym prowadzi szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Express. Na życzenie również dojeżdża do kursantek na szkolenia.

Instytut Zdrowia i Urody Just-inTime
Adres: ul. Królewiecka 1/21, 87-800 Włocławek, Kujawsko-Pomorskie
Telefon: 662 433 499
e-mail:
just-intime@wp.pl


4. Anna Rycerz

Instruktorka Black Lashes, współzałożycielka Krakowskiej Akademii Kosmetycznej, certyfikowanej placówki szkoleniowej Black Lashes. Od 2015 roku związana z marką BLACK LASHES w zakresie szkoleń stylizacji rzęs wszystkimi metodami. W Krakowskiej Akademii Kosmetycznej dostępne są w pełni wyposażone sale szkoleniowe, gdzie odbywają się szkolenia indywidualne i grupowe. Szkolenia skierowane są zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które chciałyby nabyć nowych umiejętności. Każdy kursant ma możliwość na miejscu zakupu produktów z dodatkowym rabatem 10%.

KAK - KRAKOWSKA AKADEMIA KOSMETYCZNA
Adres: ul. Półkole 8/1, 31-559 Kraków, Małopolskie
Telefon: 515 159 701

e-mail: info@kak.edu.pl

http://kak.edu.pl/

5. Sylwia Ledzion

Instruktorka Black Lashes, absolwentka kosmetologii i dyplomowana linergistka. Zawód jest zarazem pasją Sylwii – już jako mała dziewczynka obserwowała pracę cioci prowadzącej salon kosmetyczny, teraz sama również jest właścicielką profesjonalnego salonu. Stale rozwija swoje kwalifikacje i regularnie uczestniczy w różnych szkoleniach i warsztatach. Prywatnie pasjonuję się sztuką – jest nie tylko jej zapalonym odbiorcą ale też twórcą. Malując swoje obrazy doskonali swój talent, który pozwala osiągać spektakularne efekty w upiększaniu urody Klientek. Pozytywna energia, talent i zwracanie uwagi na najmniejsze detale sprawiają, że wizyta u Sylwii to prawdziwa przyjemność zwieńczona rezultatami na najwyższym poziomie. Osiągnięcia Sylwii zostały docenione także na arenie międzynarodowej w prestiżowym konkursie stylizacji rzęs, którego jest laureatką.

Ladida Sztuka Upiększania Twarzy
Adres: ul. Jagiellońska 2a, 05-120 Legionowo, Mazowieckie
Telefon: 664 994 294

e-mail:
sylwialedzion@vp.pl
https://ladida.versum.com/

6. Kateryna Boreyko

Instruktorka Black Lashes, właścicielka gabinetu kosmetycznego Lash Beauty Centrum w Rzeszowie. Ambitną kosmetyczką z określonym celem specjalizująca się w metodach: 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Volume Up, Express oraz Semi Permanentna Mascara. Współpracuje z Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowym ProCosmetica w Rzeszowie, posiadającym w pełni wyposażone sale szkoleniowe dla szkoleń indywidualnych i grupowych. Stylizacją rzęs zajmuje się czwarty rok, chętnie podzieli się swoim doświadczeniem z kursantkami.

Lash & Beauty Center
Adres: ul. Żeromskiego 5/11, 35-001 Rzeszów, Podkarpackie
Telefon: 790 247 141
e-mail:
katerinaboreyko@gmail.com

7. Małgorzata Homziuk-Jaskuła

Instruktorka Black Lashes, z wykształcenia technik usług kosmetycznych. Przygodę z rzęsami rozpoczęła w 2007 roku, od tego czasu stało się to jej życiową pasją. W 2016 roku uzyskała certyfikat instruktorki BLACK LASHES. Specjalizuje się w stylizacji rzęs metodami 1:1, 2:1, objętościową Volume Up, Express oraz w liftingu rzęs.

Studio Urody Bellissima
Adres: ul. Szosa Lubicka 12 lokal 9, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Telefon: 501 941 867
e-mail:
aga3500@wp.pl

8. Agata Rozborska

Instruktorka Black Lashes, z wykształcenia pedagog oraz kosmetyczka. Swoją przygodę z przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs rozpoczęła w 2011 roku. Z chwilą wykonania pierwszej stylizacji przedłużania rzęs metodą 1:1 uświadomiła sobie, że właśnie odkryła swoją największą pasję! W tej chwili może podzielić się z Tobą swoją wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem. Serdecznie zaprasza na szkolenia lub doszkolenia ze wszystkich metod przedłużania i zagęszczania rzęs, po których będziesz solidnie przygotowana i otrzymasz certyfikat firmy Black Lashes.

Q10 Beauty&Spa
Adres: ul. Fabryczna 1, 45-349 Opole, Opolskie
Telefon: 663 662 232, 692 257 371
e-mail:
q10spa@gmail.com
www.q10spa.pl

9. Ewelina Augustynowicz

Instruktorka Black Lashes od 2016 roku. Specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczeniu rzęs metodami: VOLUME UP, 2:1 Siberian Real Mink, 1:1, Express oraz stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Posiada certyfikaty z metod: 1:1, 2:1, lekkiej metody objętościowej 3-4D, metody objętościowej 4-10 D oraz przedłużania rzęs dolnych. Ewelina jest właścicielką salonu kosmetycznego The Stylist mieszczącego się w Lubaniu. Przedłużanie rzęs jest jej ogromną pasją i sposobem na życie, dlatego poświęca swojej pracy mnóstwo czasu i energii. Przeprowadzając szkolenia swoją wiedzę i umiejętności przekazuje kursantkom z pełnym zaangażowaniem. Jest osobą wyjątkowo cierpliwą i wymagającą, która w swojej pracy stawia na perfekcjonizm. Jej szkolenia są nie tylko doskonałym wprowadzeniem w świat stylizacji rzęs, ale również sposobem na doskonalenie i rozwijanie zdobytych wcześniej umiejętności.

The Stylist Ewelina Augustynowicz
Adres: ul. Grunwaldzka 12,59-800 Lubań Śląski, Dolnośląskie
Telefon: 691 747 625

e-mail: Ewelina.Julia.Augustynowicz@gmail.com

10. Marina Semerkina

Instruktorka Black Lashes pochodząca z Rosji, obecnie mieszka i pracuje w Gdyni. Marina zdobyła duże doświadczenie, pracując w jednym z najlepszych salonów urody w Oslo, po powrocie do Gdyni zaczęła pracować samodzielnie. Zawsze inspirowała się najlepszymi masterami z Rosji i Polski, dzięki codziennej pracy i dążeniu do ciągłego polepszania jakości usług w branży przedłużania i zagęszczania rzęs, zdobyła duże zaufanie wśród klientek korzystających z jej usług. Codziennie poszerza swoją wiedzę i wkłada serce w każdy zabieg. Swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym chce się dzielić z innymi i dlatego dołączyła do grona instruktorek Black Lashes. Marina przeprowadza szkolenia podczas których odsłania tajniki pracy rosyjskich masterów dzięki którym łatwiej będzie pokonać konkurencje. Wierzy, że każda osoba biorąca udział w jej szkoleniu osiągnie sukces w zakresie przedłużania i zagęszczania rzęs. Marina prowadzi szkolenia ze wszystkich metod oferty szkoleniowej Black Lashes.

Marse Studio & Klinika Urody Medikos
Adres: ul. Legionów 54, 81-404 Gdynia, Pomorskie
Telefon: 570 587 439
e-mail:
semerkina7@gmail.com

11. Paulina Zaleska

Instruktorka Black Lashes, cierpliwością, zaangażowaniem, łatwością nawiązywania kontaktów oraz poczuciem humoru sprawia, że jej kursantki zawsze czują się swobodnie a kurs kończą z wielkim uśmiechem na twarzy i ogromną dawką wiedzy. Oferuje stały kontakt oraz pomoc tuż po szkoleniu. Paulina przeprowadza kursy przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz Volume up.

Studio Rzęs Paulina Zaleska
Adres: ul. Chorzowska 7, 81-550 Gdynia, Pomorskie
Telefon: 507 086 260
e-mail: 
pzaleska@icloud.com

12. Agata Kozłowska

Instruktorka Black Lashes, przygodę ze stylizacją rzęs rozpoczęła w 2012 roku kiedy to przypadek postawił przed nią pierwsze szkolenie z ówczesnego "przedłużania". Było całkiem ciekawie ale czegoś jej w tym wszystkim brakowało dlatego praktykowanie przychodziło do niej falami. Jednak jak to z prawdziwą miłością bywa ciężko było porzucić bez próby czasu i doskonalenia. Zwykle "przedłużanie " zmieniała na stylizację. Od marca 2018 roku ma możliwość dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami pod patronatem marki Black Lashes.

Motylove Studio
Adres: ul. Długa 32c, 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie
Telefon: 668 553 434
e-mail: 
motylovestudio@gmail.com

13. Ewelina Wietrzycka

Instruktorka Black Lashes, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku na kierunku administracja bezpieczeństwa publicznego.  Przygodę z rzęsami zaczęła w 2015 roku, a szkolenie instruktażowe odbyła w 2017 roku. Prowadzi szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1 do 1, metodą objętościową Volume Up, 2 do 1 Siberian Real Mink, Express. Na co dzień współpracuje ze Studiem Fryzur i Urody Elle we Włocławku i Studiem Estetyki Ciała Dla Niej i Dla Niego w Ciechocinku.
Telefon: 733 323 333
e-mail: 
ewelinawietrzycka@wp.pl

SFIU Elle
Adres: ul. Chmielna 2/4, 87-800 Włocławek, Kujawsko-Pomorskie 

SEC Dla Niej i Dla Niego
Adres: ul. Zdrojowa, Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

14. Emilia Kamińska

Instruktorka Black Lashes, od 4 lat zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs. Prowadzi szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami:
- 1:1
- 2:1 Siberian Real Mink
- Volume Up
- Express
- Semi Permanent Mascara

ek Studio Professional Emilia Kamińska
Adres: ul.Pietkiewicza10 15-689 Białystok, Podlaskie
Telefon: 789 096 973

e-mail: emiliaakaminska@wp.pl

15. Agnieszka Brochman

Instruktorka Black Lashes, właścicielka salonu Gold Lashes w Zgierzu. Profesjonalnie oraz ambitnie rozwija się w dziedzinie stylizacji rzęs. W 2018 roku została instruktorem marki z zakresu zagęszczania oraz przedłużania rzęs metodami : 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Volume Up oraz Express. Szkolenia , które prowadzi odbywają się na najwyższym poziomie, stanowią ogromną bazę wiedzy i umiejętności dla kursantek, uzupełnioną o kilkuletnie doświadczenie. Na co dzień zajmuję się stylizacją rzęs wszystkimi metodami , stylizacją brwi, szkoleniami oraz dystrybucją produktów marki Black Lashes

Gold Lashes
Adres: ul. Barlickiego 2a, 95-100 Zgierz, Łódzkie
Telefon: 531 521 400 
e-mail: 
a_bro@wp.pl

16. Olga Chrabąszcz

Instruktorka Black Lashes, dyplomowana kosmetyczka, stylistka paznokci i rzęs, właścicielka Salonu Kosmetycznego, Hurtowni Kosmetycznej i Centrum Szkoleń. Obecnie również Instruktor stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara BLACK LASHES, przedłużania i zagęszczania rzęs metodami: 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Express.

Salon PazurOla
Adres: ul. St. Rostworowskiego 16B lok 1, 01-496 Warszawa, Mazowieckie
Telefon: 606 996 721 

e-mail: olgach@onet.eu
17. Natalia Skrobisz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Poznaniu, gdzie prowadzi studio BISH. Pierwszy kurs stylizacji rzęs odbyła ponad 5 lat temu. Szkoliła się między innymi u Angeliki Szulety, Zofii Jasińskiej, Darii Boguty, Jagody Jankowksiej oraz Anastazy Tomusyak. Stylizacja rzęs jest jej pracą, ale także pasją. Każdą wolną chwilę poświęca na doszlifowani techniki oraz szukanie nowych, lepszych rozwiązań w tworzeniu stylizacji rzęs. Jej ulubioną metodą przedłużania rzęs jest light volume. Praca stylistki rzęs nie kończy się jedynie na tej w salonie, Natalia często współpracuje m.in. przy sesjach zdjęciowych oraz przy testowaniu oraz wprowadzaniu nowych produktów do stylizacji rzęs jako konsultant. Natalia dołączyła również do grupy instruktorek Black Lashes, aby swoją wiedza oraz doświadczeniem dzielić się z nowymi osobami. Zapraszamy na szkolenia do Natalii w Poznaniu.

Studio BISH Beauty & Academy

Adres: ul. Wawrzyniaka 1, 60-506 Poznań, Wielkopolskie

Telefon: 790 404 626
e-mail: nskr@o2.plZapisz się na szkolenie

Wypełnij formularz
przewiń w dół