Koszyk

1. Edyta Bogdanowicz

Absolwentka kierunku Kosmetologia na wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od wielu lat z ogromną pasją zajmuje się stylizacją rzęs. Oficjalny Instruktor BLACK-LASHES z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami: VOLUME UP, 2:1 Siberian Real Mink, 1:1, Express oraz stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara, a także z zakresu szkoleń instruktorskich. Specjalista ds. sprzedaży i produktu marki BLACK LASHES.

Centrum Szkoleniowe BLACK LASHES
Ares: ul. Akacjowa 4, 62-002 Suchy Las
Telefon: 510 835 326, 61 622 58 70
Pon.-Pt. 8:00 - 16:00
e-mail:
szkolenia@black-lashes.pl
www.black-lashes.pl

2. Paulina Michałowska

Paulina Michałowska mgr Kosmetolog jestem Absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, dyplomowaną linergistką. Posiadam własny salon fryzjersko-kosmetyczny Barocco Hair & Body w Katowicach, od kilku lat jestem mocno związana z przedłużaniem rzęs. Zawsze, stawiam na perfekcję i dokładność wykonanej pracy. Na każdym kroku staram się uświadamiać klientki i kursantki o tym, jak ważna jest estetyka przedłużonych rzęs. Brałam udział w programach telewizyjnych jako ekspert w tej dziedzinie. Chętnie dzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Moje kursantki mają możliwość stałego kontaktu i odpowiedniej porady.
Barocco Hair&Body PaulinaMichałowska
Adres: ul. Wawelska 1/1, 40-098 Katowice
Telefon: 606 644 900
e-mail:
hak.paulina@gmail.com
www.salonbarocco.pl

3. Agnieszka Pieczonka

Własny salon był zawsze moim marzeniem. Kosztował wiele wysiłków i wyrzeczeń, ale dzięki wsparciu bliskich osób stał się rzeczywistością. Teraz robię to, co lubię najbardziej. Każdego dnia dokładam wszelkich starań, by jak najlepiej spełniać swoje obowiązki, a uśmiech klientów jest najlepszym podziękowaniem.

Studio Urody Delight
Adres: ul. Wielkotyrnowska 16, 31-326 Kraków
Telefon: 515 415 202
e-mail:
apieczonka@interia.eu

4. Justyna Żakowiecka

Magister kosmetolog , Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Dyplomowana lingeristka i podolog. Swoją przygodę z rzesami zaczeła w 2013 roku, gdzie ukończyłam profesjonalne szkolenia instruktarzowe BLACK LASHES. Posiada własny gabinet Kosmetyczny w którym prowadzi szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Express oraz stylizacji metodą Semi Permanent Maskara. Na życzenie również dojeżdża do kursantek na szkolenia.

Instytut Zdrowia i Urody Just-inTime
Adres: ul. Królewiecka 1/21, 87-800 Włocławek
Telefon: 662 433 499
e-mail:
just-intime@wp.pl

5. Katarzyna Gilik vel Kielak

Mam na imię Kasia i od 6 lat zajmuję się stylizacją rzęs. Metody które wykonuję to: 1:1/ Express/ 2:1 Siberian Real Mink/ Semi Permanent Mascara/ Rzęsy dolne/ Rekonstrukcja brwi. Przedłużanie rzęs jest moją największą pasją. Prowadzę swój gabinet kosmetyczny w Zielonce pod Warszawą gdzie przeprowadzam szkolenia. Z chęcią podzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem z przyszłymi stylistkami. Zapraszam również na piękne stylizacje.

Salon Urody Chaniss
Adres: ul. Wyszyńskiego 9A, 05-220 Zielonka
Telefon: 799 163 121

e-mail: kasia_anonim@op.pl

6. Paulina Grzybowska

Witam serdecznie. Od 15 lat moje zainteresowania to stylizacja paznokci. Jednak to nie wystarczyło. Poszerzyłam swoje hobby i pokochałam rzęsy. Po zdobytych umiejętnościach w 2010 roku zostałam Instruktorem Stylizacji Paznokci i Rzęs w Instytucie Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux. Przekazywanie wiedzy i zdobytych doświadczeń moim kursantkom daje mi wiele radości i satysfakcji. W roku 2013 spełniło się moje ciche marzenie i zdobyłam Certyfikat Instruktorski marki Black Lashes. Przedłużanie rzęs nie ma dla mnie tajemnic, to dziedzina, w której czuje się jak rybka w wodzie. Spełniając dalsze marzenia, postanowiłam wspólnie z przyjaciółką otworzyć Studio, gdzie dbamy o piękne dłonie i rzęsy naszych zadowolonych klientek. Nasze motto brzmi. Magia jest wtedy, kiedy spłatamy dłonie, a oczy mówią wszystko zamiast słów''. Mogę powiedzieć, że jestem szczęściarą. Robię to, co kocham z dużym uśmiechem na twarzy. Prowadzę szkolenia i spełniam się zawodowo w salonie.

INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO BEAUTY LUX
Adres: ul. Piękna 68 piętro 3, 60-822 Warszawa
Telefon: 22 408 88 61, 22 711 25 07

e-mail:
szkolenia@new-nails.com
www.new-nails.com

7. Olga Chrabąszcz

Dyplomowana kosmetyczka, stylistka paznokci i rzęs. Właścicielka Salonu Kosmetycznego, Hurtowni Kosmetycznej i Centrum Szkoleń. Obecnie również Instruktor stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara BLACK LASHES, przedłużania i zagęszczania rzęs metodami: 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Express. Moja praca jest moją pasją!

PazurOla Hurtownia kosmetyczna i Centrum Szkoleń
Adres: ul. Gustawa Morcinka 5 Lok.18, 01-496 Warszawa
Telefon: 606 996 721
e-mail:
olgach@onet.eu
www.pazurola.pl

8. Anna Rycerz

Instruktorka i organizator szkoleń dla branży beauty. Współzałożycielka Krakowskiej Akademii Kosmetycznej. Od 2015 roku związana z marką BLACK LASHES w zakresie szkoleń stylizacji rzęs metodą 1:1, 2:1, Express oraz Semi Permanent Mascara. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, gdzie odbywają się szkolenia indywidualne i grupowe. Nasze szkolenia skierowane są zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które chciałyby nabyć nowe umiejętności. Każdy kursant ma możliwość na miejscu zakupu produktów.

KAK - KRAKOWSKA AKADEMIA KOSMETYCZNA
Adres: ul. Półkole 8/1, 31-559 Kraków
Telefon: 515 159 701
e-mail:
info@kak.edu.pl
www.kak.edu.pl

9. Sylwia Ledzion

Właściciel salonu oferującego pełen wachlarz usług z zakresu stylizacji rzęs, związana z marką Black Lashes od początku powstania firmy. Zdobyte liczne nagrody, które dały mi wiele wiedzy oraz doświadczenia, np. III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Stylizacji Rzęs w Krakowie. Staram się ciągle podnosić swoje kwalifikacje różnego rodzaju szkoleniami, warsztatami, konkursami, aby nigdy nie być "w tyle" oraz móc przekazać jak najwięcej wiedzy swoim kursantom z zakresu stylizacji rzęs metodami: 2:1 Siberian Real Mink, 1:1, Express oraz stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara.

Ladida Sztuka Upiększania Twarzy
Adres: ul.Jagiellońska 2a, 05-120 Legionowo
Telefon: 516 333 242
e-mail:
sylwialedzion@vp.pl
www.ladida.com.pl

10. Kateryna Boreyko

Witam serdecznie, mam na imię Katerina, jestem właścicielką gabinetu kosmetycznego Lash Beauty Centrum w Rzeszowie. Jestem ambitną kosmetyczką z określonym celem. Jestem instruktorem marki Black Lashes z metod: 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Volume Up, Express oraz Semi Permanentna Mascara. Współpracuję z Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowym ProCosmetica w Rzeszowie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe dla szkoleń indywidualnych i grupowych. Stylizacją rzęs zajmuję czwarty rok, chętnie podzielę się swoim doświadczeniem. Zapraszam na profesjonalne szkolenia na terytorium Podkarpacia.

Lash & Beauty Center
Adres: ul. Żeromskiego 5/11, 35-001 Rzeszów
Telefon: 790 247 141

e-mail:
katerinaboreyko@gmail.com
www.gloriarzesow.pl

11. Małgorzata Homziuk-Jaskuła

Z wykształcenia technik usług kosmetycznych. Przygodę z rzęsami rozpoczęłam w 2007 roku. Od tego czasu stało się to moją życiową pasją. Rok 2016 przyniósł mi spełnienie zawodowych marzeń. Uzyskałem wówczas certyfikat instruktorki BLACK LASHES. Specjalizuje się w wykonywaniu i szkoleniu ze stylizacji rzęs metodą 1:1, 2:1, objętościową Volume Up, Express oraz Semi Permanent Mascara. Zapraszam na szkolenia i zabiegi.

Klinika Piękna Gloria
Adres: ul. Szosa Lubicka 12 lokal 9, 87-100 Toruń
Telefon: 501 941 867
e-mail:
aga3500@wp.pl

12. Agata Rozborska

Witam Cię serdecznie! Nazywam się Agata, mieszkam i pracuję w Opolu. Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz kosmetyczką. Swoją przygodę z przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zaczęłam od 2011 roku. Z chwilą wykonania pierwszej stylizacji przedłużania rzęs metodą 1:1 uświadomiłam sobie, że właśnie odkryłam swoją największą pasję! W tej chwili mogę podzielić się z Tobą swoją wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem. Serdecznie zapraszam na szkolenia lub doszkolenia ze wszystkich metod przedłużania i zagęszczania rzęs, po których będziesz solidnie przygotowana i otrzymasz certyfikat firmy Black Lashes.

Q10 Beauty&Spa
Adres: ul. Fabryczna 1, 45-349 Opole
Telefon: 663 662 232, 692 257 371
e-mail:
q10spa@gmail.com
www.q10spa.pl

13. Joanna Miotk

Nazywam się Joanna Miotk. Jestem kosmetyczka w rodzinnym salonie kosmetyczno-fryzjerskim Kleopatra w Wejherowie. Przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zajmuję się od 2008 roku. Moja praca daje mi wiele radości i satysfakcji. Swoją wiedzą i doświadczeniem chcę dzielić się z osobami pragnącymi zostać stylistami / stylistkami rzęs, dlatego też od listopada 2016 jestem instruktorką aplikacji rzęs z metod: 1:1; 2:1; volume up; express oraz SPM. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Studio Kleopatra
Adres: ul. Panek 5a, 84-200 Wejherowo
Telefon: 660 418 317

e-mail: st.kleopatra@wp.pll
www.studiokleopatra.com.pl

14. Aleksandra Gwizdka

Certyfikowana stylistka i instruktor marki Black Lashes. Posiada czteroletnie doświadczenie z zakresu stylizacji rzęs. Stylistka z pasji z ciągłą chęcią samodoskonalenia się. Poświęca całą energię na rozwój zawodowy, który jednocześnie jest jej zainteresowaniem. Od rana do wieczora zajmuje się wyłącznie stylizacją rzęs dlatego z każdym dniem doskonali swoje umiejętności. Oferuje Wam nie tylko zwykłe szkolenia, ale cząstkę swoich doświadczeń zawodowych związanych z pracą z klientkami, podejściem do klienta. Służy zawsze swoją radą, nawet gdy szkolenie się już zakończy.

JEAN BEIRA Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Ewa Świtalska
Adres: al. Włókniarzy 234, 90-556 Łódź
Telefon: 533 436 320
e-mail:
ola_gwizdka@vp.pl
https://www.facebook.com/ola.gwizdka?fref=ts

15. Ewelina Augustynowicz

Absolwentka Wydziału Prawa, właścicielka salonu stylizacji rzęs The Stylist w Lubaniu Śl. Swoją przygodę z rzęsami zaczęła w 2010 roku i od tego czasu ciężką pracą, wsparciem rodziny i przyjaciół zdobywa kolejne kwalifikacje w stylizacji rzęs. Oprawa oczu rzęsami stała się jej wielką pasją i sposobem na życie. Perfekcjonistka, wymagająca od siebie i innych. Od tego roku została instruktorką Black Lashes, całą zdobytą wiedzę z cierpliwością, zaangażowaniem, starannym przygotowaniem do szkoleń, stara się przekazać swoim kursantkom. Zwraca uwagę na jakość - nie na ilość, motywuje swoje podopieczne, tak aby uwierzyły w swoje siły w zakresie aplikacji rzęs, nie obawiały się stawiać pierwszych kroków w zawodzie stylistki, bo przecież to trening i wytrwałość czynią mistrza.

The StylistEwelina Augustynowicz
Adres: ul. Grunwaldzka 12,59-800 LubańŚl.
Telefon: 691 747 625
e-mail: 
Ewelina.Julia.Augustynowicz@gmail.com

16. Marina Semerkina

Nazywam się Marina Semerkina. Pochodzę z Rosji, obecnie mieszkam i pracuję w Gdyni. Zajmuję się rzęsami od 2014 roku i jestem profesjonalną stylistką rzęs. Zdobyłam duże doświadczenie, pracując w jednym z najlepszych salonów urody w Oslo. Po powrocie do Gdyni zaczęłam pracować samodzielnie. Zawsze inspirowałam się najlepszymi masterami z Rosji i Polski. Dzięki ciężkiej pracy i dążeniu do ciągłego polepszania jakości usług w branży przedłużania i zagęszczania rzęs zdobyłam duże zaufanie wśród klientek korzystających z moich usług. Codziennie starałam się poszerzać swoją wiedzę i wkładałam serce w każdy zabieg. Swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym chcę się dzielić z innymi i dlatego dołączyłam do grona instruktorek Black Lashes. Chcę, żeby każda osoba biorąca udział w szkoleniu prowadzonym przeze mnie, osiągnęła sukces w zakresie przedłużania i zagęszczania rzęs. Przeprowadzam skuteczne szkolenia i odsłaniam tajniki rosyjskich masterów. Dzielę się również doświadczeniem związanym z indywidualnym podejściem do klienta. Szkolenia prowadzę ze wszystkich metod oferty szkoleniowej Black Lashes. Serdecznie zapraszam, Marina.

The Marina Semerkina Salon Urody Flamingo
Adres: ul. Władysława IV 23/29, Gdynia
Telefon: 570 587 439
e-mail: 
semerkina7@gmail.com
https://www.facebook.com/elitelashpl/

17. Renata Kukla

Właściciel studia Hair & Beauty Etheria w Bielsku-Białej na Starówce. Kosmetyczka i wizażystka z kilkunastoletnim stażem. Instruktor marki Black Lashes. Z czasem laureatka wielu konkursów, ukończyła wiele prestiżowych szkoleń w dziedzinie kosmetyki także z pogranicza medycyny estetycznej. Wizażystka po jednej z najlepszych w Polsce szkół wizażu, Biar Beauty Group. Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi to dla niej najprzyjemniejsza część zawodu. Dążenie do perfekcyjnej obsługi na najwyższym poziomie w swoim studio owocuje sporą liczbą zadowolonych klientów. Dewizę „Rób to, co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia” realizuje w 100%. Zaprasza na szkolenia w miłej atmosferze w Hair & Beauty Etheria w Bielsku-Białej.

Hair & Beauty ETHERIA
Adres: ul. Orkana 6, Bielsko-Biała 
Telefon: 33 829 90 14, 600 016 595
e-mail: 
renatakuk2000@gmail.com
https://www.facebook.com/studioetheria/

18. Agata Strumiłło

Agata Strumiłło- magister kosmetologii. Swoją przygodę z kosmetyką zaczęła już w liceum o profilu kosmetycznym. Tak ją zaciekawiła kosmetyka, że postanowiła pójść dorocznej szkoły, gdzie zdała egzamin zawodowy i uzyskała tytuł Technik Usług Kosmetycznych. Pracowała w jednym z łódzkich salonów kosmetycznych oraz jako szkoleniowiec z zakresu przedłużania rzęs przekazując swoją wiedzę kursantkom. Jednak ciągle czuła niedosyt dlatego, poszła na studia licencjackie na kierunku kosmetologia. Po ukończeniu studiów w 2013 roku postanowiła spełnić jedno ze swoich marzeń i otworzyła swój salon urody "Kontur" mieszczący się w centrum Łodzi, kontynuując edukację na studiach magisterskich. Uczy w jednej ze szkół kosmetycznych mieszczących się w stolicy, kształcąc nowe pokolenie kosmetyczek. Ukończyła szereg certyfikowanych szkoleń z zakresu kosmetyki. Od 2009 roku zajmuje się stylizacją rzęs i to jest to, co lubi robić najbardziej i sprawia jej największą przyjemność. Jest osobą twardo stąpającą po ziemi, sympatyczną, ambitną i przedsiębiorczą. Serdecznie zapraszam na certyfikowane szkolenia Black Lashes wszystkimi dostępnymi metodami.

INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO BEAUTY LUX
Warszawa, ul. Piękna 68 piętro 3
Telefon:22 408 88 61, 22 711 25 07

e-mail: szkolenia@new-nails.com
https://www.new-nails.com/

19. Paulina Zaleska

Jeżeli chcesz zarazić się pasją przedłużania rzęs - koniecznie musisz skorzystać ze szkolenia u Pauliny! Cierpliwość, zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów oraz poczucie humoru naszej kursantki sprawią, że z pewnością będziesz czuła się swobodnie. Paulina oferuje stały kontakt oraz pomoc tuż po szkoleniu. Zapraszamy na kursy przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz volume up do Gdyni!

Studio Rzęs Paulina Zaleska
Adres: ul. Chorzowska 7, 81-550 Gdynia 
Telefon: 507 086 260  
e-mail: 
pzaleska@icloud.com

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij formularz
przewiń w dół