Koszyk

EYE DESIGNERS ACADEMY

Profesjonalnie wykonany zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wymaga zegarmistrzowskiej cierpliwości, chirurgicznej precyzji i artystycznego kunsztu. Te właśnie umiejętności przekazujemy w Eye Designers Academy. Pod okiem profesjonalistów z branży rozwijamy Wasze kompetencje, przekazujemy niezbędną wiedzę, doradzamy i inspirujemy.

Szkoląc Eye Designerki w dziedzinie stylizacji rzęs, skupiamy się nie tylko na poszerzaniu kompetencji technicznych, ale dbamy nade wszystko o to, abyście potrafiły podkreślić urodę klientki, wydobyć piękno spojrzenia, i jej temperament. Kładziemy silny nacisk na umiejętność doboru stylizacji do kształtu oka, typu urody oraz osobowości, pamiętając oczywiście by edukować z zakresu znajomości metod przedłużania i zagęszczania oraz precyzji wykonywanego zabiegu. Dzięki temu zawsze możemy zagwarantować oprawę oka, która idealnie podkreśla jego blask i naturalne spojrzenie, wydobywając z oczu to, co najpiękniejsze. Najważniejszą wartością, którą aktywnie przekazujemy Wam w Eye Designers Academy, jest profesjonalizm na każdym etapie pracy stylistki. Począwszy od umówienia wizyty, aż po efekt końcowy stylizacji, który ma zachwycać i przyciągać spojrzenia. Zawsze doskonale przygotowane instruktorki czuwają nad tym, abyście nabrały umiejętności pozwalających na perfekcyjne wykonanie zabiegu przedłużana i zagęszczania rzęs. Jeśli jesteś gotowa na podejmowanie nowych wyzwań, Twoją pasją jest stylizacja rzęs i pragniesz, by Twoja praca dawała Ci jeszcze więcej satysfakcji, to czekamy właśnie na Ciebie! Eye Designers Blac Lashes stanowią eksperci edukujący nie tylko z najpopularniejszych metod 1:1, 2:1, Volume Up, czy Express, ale również dostarczający wiedzy z dobierania stylizacji rzęs do kształtu oka i urody oraz uczący wydobywania piękna i sprawiania by klientki czuły się atrakcyjne. Eye Designers Academy tworzą osoby, które są źródłem inspiracji dla klientek i stylistek, swobodnie poruszają się w świecie stylizacji rzęs, dla których praca jest ogromną pasją. W Eye Designers Academy gwarantujemy dostęp do wydarzeń dających merytoryczne wsparcie, na które zapraszamy ekspertów z kraju i zagranicy. Wszystko po to, byście mogły się nieustannie rozwijać, mieć dostęp do nowości i być specjalistkami od kreowania kobiecych spojrzeń na najwyższym światowym poziomie.

pokaż więcej

Ewelina Augustynowicz

Ekspertka Eye Designers Academy

Niesamowicie ambitna stylistka rzęs, która w 2016 roku została jedną z Instruktorek Black Lashes.

zobacz więcej

  Szkolenia

  Black Lashes Eye Designers Academy oferuje program szkoleniowy skierowany do najlepszych salonów i kosmetyczek chcących oferować swoim klientkom zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs na najwyższym światowym poziomie. W programie posiadamy również szkolenia instruktorskie.

  Nowe produkty

  Zestawy

  Zestaw startowy BlackLashes

  Cena promocyjna 499,90 zł Cena regularna 793,29 zł

  Ekspertki Eye Designers Academy

  Edyta Bogdanowicz

  Więcej

  Paulina Grzybowska

  Więcej

  Agnieszka Pieczonka

  Więcej

  Ewelina Augustynowicz

  Więcej
  przewiń w dół