Rzęsy Express Lashes MIX, B 0,03mm - 12 pasków

SKU
5570

EXPRESS LASHES MIX B 0,03mm

 

Rzęsy 0,03 stworzone specjalnie do metody objętościowej VOLUME UP. Wyjątkowo cienkie oraz bardzo lekkie i elastyczne, fakturą i kolorem najbardziej zbliżone do rzęs naturalnych. Wykonywane nimi stylizacje są niesamowicie lekkie, trwałe i wyjątkowo puszyste.

Rzęsy idealne do metody objętościowej VOLUME UP o skręcie B i grubości 0,03 mm - to właśnie ona czyni je niesamowicie lekkimi i delikatnymi. Są to jedne z najcieńszych rzęs z wszystkich obecnie dostępnych na rynku, pozwalają zatem na tworzenie bardzo obszernych wachlarzy bez obciążania naturalnych rzęs. Ich piękny profil, głęboki połysk, aksamitna miękkość i nieskazitelnie czysta czerń pozwolą osiągnąć spektakularne efekty przy najbardziej wymagających stylizacjach.

Plastikowe opakowanie zabezpiecza paletę rzęs przed uszkodzeniami i pozwala na ich wygodne przechowywanie. Wszystkie rzęsy są delikatnie przyklejone za pomocą taśmy do spodu opakowania. Taśma trzyma rzęsy na tyle delikatnie, że nie ma problemu z ich odklejaniem zarówno pojedynczo, jak i po kilka sztuk naraz.

 

W kasetce znajduje się 12 pasków rzęs w MIXIE długości:

- 8 mm (1 pasek)

- 9 mm (2 paski)

- 10 mm (2 paski)

- 11 mm (3 paski)

- 12 mm (2 paski)

- 13 mm (1 pasek)

- 14 mm (1 pasek)

 

Grubość: 0,03mm.

Kolor: czarny.

Dostępne skręty: B, C, D.