Instruktorki Eye Designers Academy

Instruktorki              Eye Designers Academy | Black Lashes
 • Małgorzata Homziuk-Jaskóła
  Małgorzata Homziuk-Jaskóła

  Instruktorka Black Lashes, z wykształcenia technik usług kosmetycznych. Przygodę z rzęsami rozpoczęła w 2007 roku, od tego czasu stało się to jej życiową pasją. W 2016 roku uzyskała certyfikat instruktorki BLACK LASHES. Specjalizuje się w stylizacji rzęs metodami 1:1, 2:1, objętościową Volume Up, Express oraz w liftingu rzęs.

  Studio Urody Bellissima
  Adres: ul. Szosa Lubicka 12 lokal 9, 87-100 Toruń
  Telefon: 501 941 867
 • Natalia Skrobisz
  Natalia Skrobisz

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Poznaniu, gdzie prowadzi studio BISH. Pierwszy kurs stylizacji rzęs odbyła ponad 5 lat temu. Szkoliła się między innymi u Angeliki Szulety, Zofii Jasińskiej, Darii Boguty, Jagody Jankowksiej oraz Anastazy Tomusyak. Stylizacja rzęs jest jej pracą, ale także pasją. Każdą wolną chwilę poświęca na doszlifowani techniki oraz szukanie nowych, lepszych rozwiązań w tworzeniu stylizacji rzęs. Jej ulubioną metodą przedłużania rzęs jest light volume. Praca stylistki rzęs nie kończy się jedynie na tej w salonie, Natalia często współpracuje m.in. przy sesjach zdjęciowych oraz przy testowaniu oraz wprowadzaniu nowych produktów do stylizacji rzęs jako konsultant. Natalia dołączyła również do grupy instruktorek Black Lashes, aby swoją wiedza oraz doświadczeniem dzielić się z nowymi osobami. Zapraszamy na szkolenia do Natalii w Poznaniu.

  Studio BISH Beauty & Academy
  Adres: ul. Wawrzyniaka 1, 60-506 Poznań
  Telefon: 790 404 626
  E-mail: nskr@o2.pl
 • Paulina Michałowska
  Paulina Michałowska

  Instruktorka Black Lashes, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, dyplomowana linergistka. Posiada własny salon fryzjersko-kosmetyczny Barocco Hair & Body w Katowicach, od kilku lat jest mocno związana z przedłużaniem rzęs. Zawsze, stawia na perfekcję i dokładność wykonanej pracy. Na każdym kroku stara się uświadamiać klientki i kursantki o tym, jak ważna jest estetyka przedłużonych rzęs. Brała udział w programach telewizyjnych jako ekspert w tej dziedzinie. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Kursantki mają możliwość stałego kontaktu i odpowiedniej porady.

  Barocco Hair&Body PaulinaMichałowska
  Adres: ul. Wawelska 1/1, 40-098 Katowice
  Telefon: 606 644 900
 • Paulina Zaleska
  Paulina Zaleska

  Instruktorka Black Lashes, cierpliwością, zaangażowaniem, łatwością nawiązywania kontaktów oraz poczuciem humoru sprawia, że jej kursantki zawsze czują się swobodnie a kurs kończą z wielkim uśmiechem na twarzy i ogromną dawką wiedzy. Oferuje stały kontakt oraz pomoc tuż po szkoleniu. Paulina przeprowadza kursy przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz Volume up.

  Studio Rzęs Paulina Zaleska
  Adres: ul. Chorzowska 7, 81-550 Gdynia
  Telefon: 507 086 260
 • Sylwia Ledzion
  Sylwia Ledzion

  Instruktorka Black Lashes, absolwentka kosmetologii i dyplomowana linergistka. Zawód jest zarazem pasją Sylwii – już jako mała dziewczynka obserwowała pracę cioci prowadzącej salon kosmetyczny, teraz sama również jest właścicielką profesjonalnego salonu. Stale rozwija swoje kwalifikacje i regularnie uczestniczy w różnych szkoleniach i warsztatach. Prywatnie pasjonuję się sztuką – jest nie tylko jej zapalonym odbiorcą ale też twórcą. Malując swoje obrazy doskonali swój talent, który pozwala osiągać spektakularne efekty w upiększaniu urody Klientek. Pozytywna energia, talent i zwracanie uwagi na najmniejsze detale sprawiają, że wizyta u Sylwii to prawdziwa przyjemność zwieńczona rezultatami na najwyższym poziomie. Osiągnięcia Sylwii zostały docenione także na arenie międzynarodowej w prestiżowym konkursie stylizacji rzęs, którego jest laureatką.

  Ladida Sztuka Upiększania Twarzy
  Adres: ul. Jagiellońska 2a, 05-120 Legionowo
  Telefon: 664 994 294
Strona