Instruktorki Eye Designers Academy

Instruktorki              Eye Designers Academy | Black Lashes
 • Emilia Kamińska
  Emilia Kamińska

  Instruktorka Black Lashes, od 4 lat zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs. Prowadzi szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami:
  - 1:1;
  - 2:1 Siberian Real Mink;
  - Volume Up;
  - Express;
  - Semi Permanent Mascara.

  ek Studio Professional Emilia Kamińska
  Adres: ul. Pietkiewicza 10, 15-689 Białystok
  Telefon: 789 096 973
 • Małgorzata Homziuk-Jaskóła
  Małgorzata Homziuk-Jaskóła

  Instruktorka Black Lashes, z wykształcenia technik usług kosmetycznych. Przygodę z rzęsami rozpoczęła w 2007 roku, od tego czasu stało się to jej życiową pasją. W 2016 roku uzyskała certyfikat instruktorki BLACK LASHES. Specjalizuje się w stylizacji rzęs metodami 1:1, 2:1, objętościową Volume Up, Express oraz w liftingu rzęs.

  Studio Urody Bellissima
  Adres: ul. Szosa Lubicka 12 lokal 9, 87-100 Toruń
  Telefon: 501 941 867
 • Marina Semerkina
  Marina Semerkina

  Instruktorka Black Lashes pochodząca z Rosji, obecnie mieszka i pracuje w Gdyni. Marina zdobyła duże doświadczenie, pracując w jednym z najlepszych salonów urody w Oslo, po powrocie do Gdyni zaczęła pracować samodzielnie. Zawsze inspirowała się najlepszymi masterami z Rosji i Polski, dzięki codziennej pracy i dążeniu do ciągłego polepszania jakości usług w branży przedłużania i zagęszczania rzęs, zdobyła duże zaufanie wśród klientek korzystających z jej usług. Codziennie poszerza swoją wiedzę i wkłada serce w każdy zabieg. Swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym chce się dzielić z innymi i dlatego dołączyła do grona instruktorek Black Lashes. Marina przeprowadza szkolenia podczas których odsłania tajniki pracy rosyjskich masterów dzięki którym łatwiej będzie pokonać konkurencje. Wierzy, że każda osoba biorąca udział w jej szkoleniu osiągnie sukces w zakresie przedłużania i zagęszczania rzęs. Marina prowadzi szkolenia ze wszystkich metod oferty szkoleniowej Black Lashes.

  Marse Studio & Klinika Urody Medikos
  Adres: ul. Legionów 54, 81-404 Gdynia
  Telefon: 570 587 439
 • Natalia Skrobisz
  Natalia Skrobisz

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Poznaniu, gdzie prowadzi studio BISH. Pierwszy kurs stylizacji rzęs odbyła ponad 5 lat temu. Szkoliła się między innymi u Angeliki Szulety, Zofii Jasińskiej, Darii Boguty, Jagody Jankowksiej oraz Anastazy Tomusyak. Stylizacja rzęs jest jej pracą, ale także pasją. Każdą wolną chwilę poświęca na doszlifowani techniki oraz szukanie nowych, lepszych rozwiązań w tworzeniu stylizacji rzęs. Jej ulubioną metodą przedłużania rzęs jest light volume. Praca stylistki rzęs nie kończy się jedynie na tej w salonie, Natalia często współpracuje m.in. przy sesjach zdjęciowych oraz przy testowaniu oraz wprowadzaniu nowych produktów do stylizacji rzęs jako konsultant. Natalia dołączyła również do grupy instruktorek Black Lashes, aby swoją wiedza oraz doświadczeniem dzielić się z nowymi osobami. Zapraszamy na szkolenia do Natalii w Poznaniu.

  Studio BISH Beauty & Academy
  Adres: ul. Wawrzyniaka 1, 60-506 Poznań
  Telefon: 790 404 626
  E-mail: nskr@o2.pl
 • Paulina Michałowska
  Paulina Michałowska

  Instruktorka Black Lashes, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, dyplomowana linergistka. Posiada własny salon fryzjersko-kosmetyczny Barocco Hair & Body w Katowicach, od kilku lat jest mocno związana z przedłużaniem rzęs. Zawsze, stawia na perfekcję i dokładność wykonanej pracy. Na każdym kroku stara się uświadamiać klientki i kursantki o tym, jak ważna jest estetyka przedłużonych rzęs. Brała udział w programach telewizyjnych jako ekspert w tej dziedzinie. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Kursantki mają możliwość stałego kontaktu i odpowiedniej porady.

  Barocco Hair&Body PaulinaMichałowska
  Adres: ul. Wawelska 1/1, 40-098 Katowice
  Telefon: 606 644 900