Koszyk

Paulina Grzybowska

Certyfikowana instruktorka Black Lashes. Stylizacja rzęs to jej największa pasja, która dzięki ogromnej pracy i zaangażowaniu z czasem przerodziła się w zawód. Swoją zawodową przygodę z rzęsami rozpoczęła w 2010 roku, gdy została instruktorem stylizacji rzęs i paznokci w Instytucie Kształcenia Kosmetycznego w Warszawie. Prowadzi szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkimi metodami z oferty szkoleniowej Black Lashes.

Uwielbia szkolić i czerpie ogromną radość z możliwości wprowadzania swoich kursantek w świat stylizacji rzęs. Sama podkreśla, że najwięcej satysfakcji daje jej możliwość przekazywania wiedzy i nabywanego latami doświadczenia swoim kursantkom. Na szkoleniach wykazuje się niesamowitą cierpliwością i do każdej z kursantek podchodzi w sposób indywidualny.

"Pasja przerodziła się w zawód"

W 2014 roku spełniła jedno ze swoich największych marzeń i otworzyła własny salon, który odwiedzany jest regularnie przez rzeszę wiernych klientek. Choć stylizacja rzęs nie ma dla niej tajemnic, każdego dnia stara się doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki swojej pracy czuje się spełniona, a zadowolone klientki i piękne oczy to coś, co – jak sama podkreśla – zaraz po swojej rodzinie kocha najbardziej.

Instytut Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux Magdalena Piotrowska

Adres:

ul. Piękna 68

00-672, Warszawa

Kontakt:

22 408 88 61
22 711 25 07

szkolenia@new-nails.com

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: -

Sob: -

Ndz: 10:00-20:00

Strona www:

www.new-nails.com

Szkolenia

Black Lashes Eye Designers Academy oferuje program szkoleniowy skierowany do najlepszych salonów i kosmetyczek chcących oferować swoim klientkom zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs na najwyższym światowym poziomie. W programie posiadamy również szkolenia instruktorskie.

przewiń w dół