Koszyk

Ewelina Augustynowicz

Niesamowicie ambitna stylistka rzęs, która w 2016 roku została jedną z Instruktorek Black Lashes. Specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczeniu rzęs metodami: VOLUME UP, 2:1 Siberian Real Mink, 1:1, Express oraz stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara.

Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Posiada certyfikaty z metod: 1:1, 2:1, lekkiej metody objętościowej 3-4D, metody objętościowej 4-10 D oraz przedłużania rzęs dolnych.

"Ambicja to moje drugie imię"

Ewelina jest właścicielką salonu kosmetycznego The Stylist mieszczącego się w Lubaniu. Przedłużanie rzęs jest jej ogromną pasją i sposobem na życie, dlatego poświęca swojej pracy mnóstwo czasu i energii. Przeprowadzając szkolenia swoją wiedzę i umiejętności przekazuje kursantkom z pełnym zaangażowaniem.

Jest osobą wyjątkowo cierpliwą i wymagającą, która w swojej pracy stawia na perfekcjonizm. Jej szkolenia są nie tylko doskonałym wprowadzeniem w świat stylizacji rzęs, ale również sposobem na doskonalenie i rozwijanie zdobytych wcześniej umiejętności.

Salon Kosmetyczny The Stylist

Adres:

ul. Piękna 68

00-672 Warszawa

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-20:00

Sob: 9:00-20:00

Ndz: 9:00-20:00

Strona www:

-

Szkolenia

Black Lashes Eye Designers Academy oferuje program szkoleniowy skierowany do najlepszych salonów i kosmetyczek chcących oferować swoim klientkom zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs na najwyższym światowym poziomie. W programie posiadamy również szkolenia instruktorskie.

przewiń w dół