Koszyk

Edyta Bogdanowicz

Doświadczona instruktorka Black Lashes, która od wielu lat z ogromną pasją zajmuje się stylizacją rzęs. Specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs metodami: VOLUME UP, 2:1 Siberian Real Mink, 1:1, Express oraz stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara.

Jest również specjalistką w zakresie szkoleń instruktorskich, podczas których wykazuje się ogromną cierpliwością i zaangażowaniem. Jest osobą niesamowicie ciepłą, która z łatwością zyskuje sympatię swoich kursantek i klientek.

"Szkolenia i przedłużanie rzęs wymaga cierpliwości"

Z marką Black Lashes związana jest w sposób szczególny, ponieważ poza pracą stylistki i instruktorki realizuje się również na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i produktu marki. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, dlatego jak mało kto zna się na najlepszych produktach i najnowszych trendach z zakresu

stylizacji rzęs. Ukończyła Kosmetologię na wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Główne Centrum Szkoleniowe

Adres:

ul. Towarowa 41/201

61-896 Poznań

Kontakt:

510 835 326

szkolenia@black-lashes.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 8:00-16:00

Strona www:

www.black-lashes.pl

Szkolenia

Black Lashes Eye Designers Academy oferuje program szkoleniowy skierowany do najlepszych salonów i kosmetyczek chcących oferować swoim klientkom zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs na najwyższym światowym poziomie. W programie posiadamy również szkolenia instruktorskie.

przewiń w dół