Koszyk

Agnieszka Pieczonka

Instruktorka Black Lashes, która przedłużaniem rzęs zajmuje się od 2010 roku. Prowadzi szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkimi metodami z oferty szkoleniowej Black Lashes.

Kocha swoją pracę i każdego dnia dąży do tego, by jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności. Jak sama podkreśla, aplikacja rzęs jest dla niej nie tylko pracą zawodową, ale doskonałym sposobem na wyciszenie i uspokojenie.

"Nie przestaję się rozwijać"

Agnieszka każdą z kilentek trektuje jako nowe wyzwanie i do każdej z nich podchodzi w sposób indywidualny. W roku 2012 założyła własny salon kosmetyczny, w którym prowadzi szkolenia ze stylizacji rzęs Black Lashes oraz stylizacji paznokci Revi Titanium Nails.

Podobnie jak w przypadku klientek, do wszystkich swoich kursantek podchodzi indywidualnie i dąży do tego, by podczas szkoleń każdej z nich przekazać całą swoją wiedzę oraz zdobywane przez lata umiejętności.

Studio Urody Delight

Adres:

ul. Wielkotyrnowska 16

31-326 Kraków

Kontakt:

515 415 202

apieczonka@interia.eu

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9:00-21:00

Sob: 10:00-14:00

Ndz: -

Strona www:

-

Szkolenia

Black Lashes Eye Designers Academy oferuje program szkoleniowy skierowany do najlepszych salonów i kosmetyczek chcących oferować swoim klientkom zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs na najwyższym światowym poziomie. W programie posiadamy również szkolenia instruktorskie.

przewiń w dół