Instruktorki Eye Designers Academy

Instruktorki              Eye Designers Academy | Black Lashes
 • Agnieszka Brochman
  Agnieszka Brochman

  Instruktorka Black Lashes, właścicielka salonu Gold Lashes w Zgierzu. Profesjonalnie oraz ambitnie rozwija się w dziedzinie stylizacji rzęs. W 2018 roku została instruktorem marki z zakresu zagęszczania oraz przedłużania rzęs metodami : 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Volume Up oraz Express. Szkolenia , które prowadzi odbywają się na najwyższym poziomie, stanowią ogromną bazę wiedzy i umiejętności dla kursantek, uzupełnioną o kilkuletnie doświadczenie. Na co dzień zajmuję się stylizacją rzęs wszystkimi metodami , stylizacją brwi, szkoleniami oraz dystrybucją produktów marki Black Lashes

  Gold Lashes
  Adres: ul. Barlickiego 2a, 95-100 Zgierz
  Telefon: 531 521 400
  E-mail: a_bro@wp.pl
 • Agnieszka Pieczonka
  Agnieszka Pieczonka

  Instruktorka Black Lashes, która przedłużaniem rzęs zajmuje się od 2010 roku. Prowadzi szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkimi metodami z oferty szkoleniowej Black Lashes. Kocha swoją pracę i każdego dnia dąży do tego, by jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności. Jak sama podkreśla, aplikacja rzęs jest dla niej nie tylko pracą zawodową, ale doskonałym sposobem na wyciszenie i uspokojenie. Agnieszka każdą z klientek traktuje jako nowe wyzwanie i do każdej z nich podchodzi w sposób indywidualny. W 2012 roku założyła własny salon kosmetyczny, w którym prowadzi szkolenia ze stylizacji rzęs Black Lashes oraz stylizacji paznokci Revi Titanium Nails. Podobnie jak w przypadku klientek, do wszystkich swoich kursantek podchodzi indywidualnie i dąży do tego, by podczas szkoleń każdej z nich przekazać całą swoją wiedzę oraz zdobywane przez lata umiejętności.

  Studio Urody Delight
  Adres: ul. Wielkotyrnowska 16, 31-326 Kraków
  Telefon: 515 415 202
 • Anna Rycerz
  Anna Rycerz

  Instruktorka Black Lashes, współzałożycielka Krakowskiej Akademii Kosmetycznej, certyfikowanej placówki szkoleniowej Black Lashes. Od 2015 roku związana z marką BLACK LASHES w zakresie szkoleń stylizacji rzęs wszystkimi metodami. W Krakowskiej Akademii Kosmetycznej dostępne są w pełni wyposażone sale szkoleniowe, gdzie odbywają się szkolenia indywidualne i grupowe. Szkolenia skierowane są zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które chciałyby nabyć nowych umiejętności. Każdy kursant ma możliwość na miejscu zakupu produktów z dodatkowym rabatem 10%.

  KAK - KRAKOWSKA AKADEMIA KOSMETYCZNA
  Adres: ul. Półkole 8/1, 31-559 Kraków
  Telefon: 515 159 701
  E-mail: info@kak.edu.pl
 • Ewelina Augustynowicz
  Ewelina Augustynowicz

  Instruktorka Black Lashes od 2016 roku. Specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczeniu rzęs metodami: VOLUME UP, 2:1 Siberian Real Mink, 1:1, Express oraz stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Posiada certyfikaty z metod: 1:1, 2:1, lekkiej metody objętościowej 3-4D, metody objętościowej 4-10 D oraz przedłużania rzęs dolnych. Ewelina jest właścicielką salonu kosmetycznego The Stylist mieszczącego się w Lubaniu. Przedłużanie rzęs jest jej ogromną pasją i sposobem na życie, dlatego poświęca swojej pracy mnóstwo czasu i energii. Przeprowadzając szkolenia swoją wiedzę i umiejętności przekazuje kursantkom z pełnym zaangażowaniem. Jest osobą wyjątkowo cierpliwą i wymagającą, która w swojej pracy stawia na perfekcjonizm. Jej szkolenia są nie tylko doskonałym wprowadzeniem w świat stylizacji rzęs, ale również sposobem na doskonalenie i rozwijanie zdobytych wcześniej umiejętności.

  The Stylist Ewelina Augustynowicz
  Adres: ul. Grunwaldzka 12,59-800 Lubań Śląski
  Telefon: 691 747 625
 • Emilia Kamińska
  Emilia Kamińska

  Instruktorka Black Lashes, od 4 lat zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs. Prowadzi szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami:
  - 1:1;
  - 2:1 Siberian Real Mink;
  - Volume Up;
  - Express;
  - Semi Permanent Mascara.

  ek Studio Professional Emilia Kamińska
  Adres: ul. Pietkiewicza 10, 15-689 Białystok
  Telefon: 789 096 973
Strona